Převody peněz a platby do zahraničí MoneyPolo

O službě

Převod peněz do zahraničí dnes již není složitou záležitosti, jak tomu bývalo v minulosti. Přinášíme vám jednoduchou a rychlou online službu plateb do zahraničí, ale i výběr hotovosti zaslané z ciziny do České republiky.

 

Jaké jsou tedy možnosti převodů peněz? Vlastníte-li zákaznickou kartu naší společnosti MoneyPolo a jste registrovaným zákazníkem, lze provést převod peněz přes platební terminály ze sítě Pay+ . Pokud kartu nevlastníte, lze převod peněz provést přes naši kancelář. U hotovostních převodů je poplatex do 3% a do 15 minut jsou peníze připraveny v hotovosti nebo na bankovním účtě k vyzvednutí. Registrovaní zákazníci mohou provádět online převody peněz na našich stránkách. Naši zákazníci mají u převodů peněz k dispozici také historii všech transferů.Veškeré další podstatné informace k převodům peněz a dalších detaily se dozvíte v naší sekci FAQ.

U služby platby do zahraničí spolupracujeme s mnoha důvěryhodnými partnery a naše vztahy dále rozvíjíme, protože nám jde především o spokojenost zákazníka. V současné době máme partnerskou síť v 130 zemích a více než 400 000 výdejních míst, které jsou po celém světě. Zahraniční platby umožňují příjem a výdej hotovostních převodů v EUR, USD, CZK, GBP. Pokud provádíte platby do zahraničí přes naši společnost MoneyPolo zajistíme Vám výhodný kurz pro příjem a výdej bezhotovostních převodů.Veškeré další podstatné informace k službě platby do zahraničí se dozvíte v naší sekci FAQ. Spolupráce s naší společností MoneyPolo Vám přináší řadu výhod:

 • Převody peněz online s nejnižšími poplatky na trhu.
 • Velký výběr z platebních možností při uhradě online peněžniho převodu buď z domova, nebo na jakékoliv pobočce České pošty a ve všech terminálech Sazky.
 • V případě příchozího převodu peněz na bankovní účet v ČR máte možnost vyzvednutí přes webové rozhraní.
 • Velmi konkurenční online kurzy přímo na webových stránkách.
 • Příjemce může peníze vyzvednout do 10 minut.
 • Rozsáhlá partnerská síť se 400 000 místy pro výdej v hotovosti.
 • Vyborná zákaznická podpora.

Obyčejné věci dostupné pro každého. 

MoneyPolo

Akce a novinky

 • 13.11.2014
  Pojďte bruslit!

  Je tady zima a s ní přichází čas zimních radovánek. Proto vytáhněte své brusle a pojďte si s námi opět po roce zabruslit! Přijměte naši pozvánku a přijďte 30. 11. 2014 na zimní stadion Hasa v pražských Vršovicích. Proběhne zde již druhý ročník veřejného bruslení se značkou MoneyPolo. Hlavním partnerem tohoto druhého ročníku bude opět společnost Unistream. Pro rodiče s dětmi je připraven bohatý a pestrý doprovodný program, takže se můžete těšit na velmi příjemné a pohodové odpoledne. Více informací

 • 11.11.2014
  MoneyPolo posiluje spolupráci s BTC-e

  MoneyPolo již dlouho spolupracuje s jednou z největších světových burz bitcoin na světě a nedávno začala společnost BTC-e využívat i naší platební stránku. Nyní zákazníci této burzy mohou prostřednictvím MoneyPolo okamžitě doplnit své BTC-e účty. Dříve potřebovali k dobití dlouhých 30 dnů a nyní jim stačí pouze 24 hodin. Více informací