Převody peněz a platby do zahraničí MoneyPolo

O službě

Převod peněz do zahraničí dnes již není složitou záležitosti, jak tomu bývalo v minulosti. Přinášíme vám jednoduchou a rychlou online službu plateb do zahraničí, ale i výběr hotovosti zaslané z ciziny do České republiky.

 

Jaké jsou tedy možnosti převodů peněz? Vlastníte-li zákaznickou kartu naší společnosti MoneyPolo a jste registrovaným zákazníkem, lze provést převod peněz přes platební terminály ze sítě Pay+ . Pokud kartu nevlastníte, lze převod peněz provést přes naši kancelář. U hotovostních převodů je poplatex do 3% a do 15 minut jsou peníze připraveny v hotovosti nebo na bankovním účtě k vyzvednutí. Registrovaní zákazníci mohou provádět online převody peněz na našich stránkách. Naši zákazníci mají u převodů peněz k dispozici také historii všech transferů.Veškeré další podstatné informace k převodům peněz a dalších detaily se dozvíte v naší sekci FAQ.

U služby platby do zahraničí spolupracujeme s mnoha důvěryhodnými partnery a naše vztahy dále rozvíjíme, protože nám jde především o spokojenost zákazníka. V současné době máme partnerskou síť v 130 zemích a více než 400 000 výdejních míst, které jsou po celém světě. Zahraniční platby umožňují příjem a výdej hotovostních převodů v EUR, USD, CZK, GBP. Pokud provádíte platby do zahraničí přes naši společnost MoneyPolo zajistíme Vám výhodný kurz pro příjem a výdej bezhotovostních převodů.Veškeré další podstatné informace k službě platby do zahraničí se dozvíte v naší sekci FAQ. Spolupráce s naší společností MoneyPolo Vám přináší řadu výhod:

 • Převody peněz online s nejnižšími poplatky na trhu.
 • Velký výběr z platebních možností při uhradě online peněžniho převodu buď z domova, nebo na jakékoliv pobočce České pošty a ve všech terminálech Sazky.
 • V případě příchozího převodu peněz na bankovní účet v ČR máte možnost vyzvednutí přes webové rozhraní.
 • Velmi konkurenční online kurzy přímo na webových stránkách.
 • Příjemce může peníze vyzvednout do 10 minut.
 • Rozsáhlá partnerská síť se 400 000 místy pro výdej v hotovosti.
 • Vyborná zákaznická podpora.

Obyčejné věci dostupné pro každého. 

MoneyPolo

Akce a novinky

 • 20.01.2015
  MoneyPolo a Unistream jsou skvělými partnery

  V rámci konference Banka budoucnosti, která se uskutečnila v listopadu, dostalo MoneyPolo od partnera Unistream ocenění pro strategického partnera – Strategic Partnership. Na konferenci se probírala velmi zajímavá témata, jako je online reklama, mobilní prodej, online produkty, elektronické měny a elektronické peněženky. Na té samé konferenci zástupce MoneyPolo předal Unistream ocenění nejlepšího partnera pro rok 2014 – The 2014 Partner of the Year Award. Toto vzájemné ocenění ukázalo, že spolupráce MoneyPola a Unistreamu je na skvělé úrovni a obě strany si jí váží. Více informací

 • 20.01.2015
  MoneyPolo soutěží o IT produkt 2015!

  Měsíčník Computerworld každoročně vyhlašuje prestižní soutěž o IT Produkt roku. Oceněná firma má poté právo označovat ohodnocený produkt logem IT PRODUKT. Cílem soutěže je vyzdvihnout ty produkty, které se významným způsobem odlišují od konkurence. MoneyPolo má nyní také své želízko v ohni! Přihlásilo do soutěže svou novou aplikaci secure.moneypolocard.com, která je určena pro správu a provoz předplacených karet MoneyPolo Visa Card. Uvidíme, zda se dostane tato aplikace mezi finalisty soutěže. Více informací