Převody peněz a platby do zahraničí MoneyPolo

O službě

Převod peněz do zahraničí dnes již není složitou záležitosti, jak tomu bývalo v minulosti. Přinášíme vám jednoduchou a rychlou online službu plateb do zahraničí, ale i výběr hotovosti zaslané z ciziny do České republiky.

 

Jaké jsou tedy možnosti převodů peněz? Vlastníte-li zákaznickou kartu naší společnosti MoneyPolo a jste registrovaným zákazníkem, lze provést převod peněz přes platební terminály ze sítě Pay+ . Pokud kartu nevlastníte, lze převod peněz provést přes naši kancelář. U hotovostních převodů je poplatex do 3% a do 15 minut jsou peníze připraveny v hotovosti nebo na bankovním účtě k vyzvednutí. Registrovaní zákazníci mohou provádět online převody peněz na našich stránkách. Naši zákazníci mají u převodů peněz k dispozici také historii všech transferů.Veškeré další podstatné informace k převodům peněz a dalších detaily se dozvíte v naší sekci FAQ.

U služby platby do zahraničí spolupracujeme s mnoha důvěryhodnými partnery a naše vztahy dále rozvíjíme, protože nám jde především o spokojenost zákazníka. V současné době máme partnerskou síť v 130 zemích a více než 400 000 výdejních míst, které jsou po celém světě. Zahraniční platby umožňují příjem a výdej hotovostních převodů v EUR, USD, CZK, GBP. Pokud provádíte platby do zahraničí přes naši společnost MoneyPolo zajistíme Vám výhodný kurz pro příjem a výdej bezhotovostních převodů.Veškeré další podstatné informace k službě platby do zahraničí se dozvíte v naší sekci FAQ. Spolupráce s naší společností MoneyPolo Vám přináší řadu výhod:

 • Převody peněz online s nejnižšími poplatky na trhu.
 • Velký výběr z platebních možností při uhradě online peněžniho převodu buď z domova, nebo na jakékoliv pobočce České pošty a ve všech terminálech Sazky.
 • V případě příchozího převodu peněz na bankovní účet v ČR máte možnost vyzvednutí přes webové rozhraní.
 • Velmi konkurenční online kurzy přímo na webových stránkách.
 • Příjemce může peníze vyzvednout do 10 minut.
 • Rozsáhlá partnerská síť se 400 000 místy pro výdej v hotovosti.
 • Vyborná zákaznická podpora.

Obyčejné věci dostupné pro každého. 

MoneyPolo

Akce a novinky

 • 10.12.2014
  MoneyPolo spouští vánoční loterii

  MoneyPolo pro své klienty připravilo před Vánocemi loterii. Každý los je výherní a můžete se těšit na výhry v podobě propagačních předmětů, pláštěnek, kupónů na převod bez poplatků, SIM karet, USB disků a poukazů na zboží v obchodě Ruské potraviny Avoska. Stírací los dostane každý, kdo v termínu od 10. 12.2014 do 10. 1. 2015 odešle přes některou z poboček MoneyPolo peněžní prostředky v minimální výši 100 USD nebo 74 EUR, přičemž cílovou zemí (místo příjemce) tohoto převodu bude jedna ze zemí Společenství nezávislých států, tj. Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Moldavsko, Rusko, Tádžikistán a Uzbekistán, včetně Ukrajiny, Turkmenistánu a Gruzie. Více informací

 • 08.12.2014
  Posílejte nově peníze z účtu na platební kartu

  Přes účet MoneyPolo můžete nyní posílat peníze na jakoukoliv platební kartu Visa nebo Mastercard. Peníze můžete posílat přes váš MoneyPolo účet a pro uskutečnění převodu stačí mít k dispozici data karty příjemce jako je jméno držitele karty a číslo karty. V některých případech jsou nutné i další informace o příjemci. Pokud posíláte peníze na kartu vystavenou ruskou bankou, poplatek činí 100 RUB + 2% z převáděné částky, pro ostatní banky je poplatek 7USD/EUR + 3% z převáděné částky. Převod se na kartu převádí za podmínek banky příjemce, proto může trvat až 3 dny. Více informací