Převody peněz a platby do zahraničí MoneyPolo

O službě

Převod peněz do zahraničí dnes již není složitou záležitosti, jak tomu bývalo v minulosti. Přinášíme vám jednoduchou a rychlou online službu plateb do zahraničí, ale i výběr hotovosti zaslané z ciziny do České republiky.

 

Jaké jsou tedy možnosti převodů peněz? Vlastníte-li zákaznickou kartu naší společnosti MoneyPolo a jste registrovaným zákazníkem, lze provést převod peněz přes platební terminály ze sítě Pay+ . Pokud kartu nevlastníte, lze převod peněz provést přes naši kancelář. U hotovostních převodů je poplatex do 3% a do 15 minut jsou peníze připraveny v hotovosti nebo na bankovním účtě k vyzvednutí. Registrovaní zákazníci mohou provádět online převody peněz na našich stránkách. Naši zákazníci mají u převodů peněz k dispozici také historii všech transferů.Veškeré další podstatné informace k převodům peněz a dalších detaily se dozvíte v naší sekci FAQ.

U služby platby do zahraničí spolupracujeme s mnoha důvěryhodnými partnery a naše vztahy dále rozvíjíme, protože nám jde především o spokojenost zákazníka. V současné době máme partnerskou síť v 130 zemích a více než 400 000 výdejních míst, které jsou po celém světě. Zahraniční platby umožňují příjem a výdej hotovostních převodů v EUR, USD, CZK, GBP. Pokud provádíte platby do zahraničí přes naši společnost MoneyPolo zajistíme Vám výhodný kurz pro příjem a výdej bezhotovostních převodů.Veškeré další podstatné informace k službě platby do zahraničí se dozvíte v naší sekci FAQ. Spolupráce s naší společností MoneyPolo Vám přináší řadu výhod:

 • Převody peněz online s nejnižšími poplatky na trhu.
 • Velký výběr z platebních možností při uhradě online peněžniho převodu buď z domova, nebo na jakékoliv pobočce České pošty a ve všech terminálech Sazky.
 • V případě příchozího převodu peněz na bankovní účet v ČR máte možnost vyzvednutí přes webové rozhraní.
 • Velmi konkurenční online kurzy přímo na webových stránkách.
 • Příjemce může peníze vyzvednout do 10 minut.
 • Rozsáhlá partnerská síť se 400 000 místy pro výdej v hotovosti.
 • Vyborná zákaznická podpora.

Obyčejné věci dostupné pro každého. 

MoneyPolo

Akce a novinky

 • 18.04.2014
  Finalista soutěže Česko hledá mongolský talent je evropským mistrem v taekwon-Do

  Česko zabodovalo na mistrovství Evropy v Taekwon-Do I.T.F. v Běloruském Minsku. Čeští reprezentanti přivezli domů hned sedmnáct zlatých medailí. Desetkrát byli druzí a dvacetkrát se jim na krku zablýskal bronz. V celkovém hodnocení se tak umístili na třetím místě. Jedním z mistrů je také pětadvacetiletý Munkhtaivan Munkhbaatar, český reprezentant původem z Mongolska. Ten nebojuje pouze v tělocvičně, ale také v soutěži Česko hledá mongolský talent. Pořadatelem je společnost MoneyPolo Více informací

 • 01.04.2014
  Převody v EUR se vyplatí!

  Od 1.dubna snižuje MoneyPolo poplatek za převody odeslané v EUR. Chytrý zákazník MoneyPolo ví, že odesílat v EUR znamená investovat do budoucna.

  Platí to i pro převody do evropských a mimoevropských zemí.  Převádějte rychle, převádějte o 0,1% levněji a vydělávejte na kurzovním rozdílu.